Turistička sezona u Grčkoj protječe u najboljem redu, a očekuje se da tu zemlju, koja slovi za jednu od omiljenih destinacija srpskih turista, posjeti između 800.000 i 1,1 milijun turista iz Srbije, kaže predsjednik Udruženja Grci Srbije Vasilis Provelegios, piše politika.rs.
Provelegios navodi da Grčka ove godine očekuje rekordan broj turističkih posjeta, zbog čega, od epidemioloških mjera za turiste, važi samo obavezno nošenje maski u zatvorenom prostoru.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu