RBA banka u nedjelju je priopćenjem upozorila na pojavu neistinitih SMS i drugih poruka kojima se, kako naglašavaju, pokušava diskreditirati poslovanje i stabilnost RBA, što su u subotu prijavili i MUP-u koji je, kako navode, pokrenuo istragu.
“Poruke nama nepoznatih autora su neistinite i lažne. Jučer smo navedene poruke prijavili Ministarstvu unutarnjih poslova koje je pokrenulo daljnju istragu”, navodi RBA u priopćenju.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu