Turska kompanija Merit Montenegro prisvojila je i reklamira plažu Pizana u Budvi kao svoju, bez suglasnosti nadležnog Morskog dobra, pišu Vijesti.
Riječ je o kompaniji koja, kao partner tvrtke Zeta film nikšićkog poduzetnika Branislava Mićunovića, gradi luksuzni condo hotel Merit Starlit, s 12 katova, u blizini Staroga grada u Budvi. Turci potencijalnim kupcima poručuju da će osim starogradske plaže uz bedeme, u ponudi imati i restoran (bivša Maša).
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu