Američke tvrtke koje se bave uzgojem i prodajom marihuane više ne trebaju trošiti vrijeme na brojanje gotovine i strahovati od pljačke nakon što su fintech kompanije prepoznale veliku poslovnu priliku u koju velike banke ne smiju uskočiti.
Kako piše Financial Times, kada je Scot Garrambone zajedno s partnerima ušao 2018. u posao s marihuanom, nadao se da će zaraditi mnogo novca.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu