Francuski “pojas hrđe” na sjeveru zemlje i njegov ekonomski oporavak postaje jedno od glavnih tema predstojećih predsjedničkih izbora s obzirom da je regija zanimljiva svim glavnim kandidatima.
Kako piše Financial Times, prošlog mjeseca predsjednik Emmanuel Macron na sva je zvona oglasio izgradnju nove tvornice baterija za električne automobile u nekadašnjoj rudarskoj regiji Hauts-de-France.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu