Privredna komora Brčko distrikta aktivno radi na izradi regulatornog plana za poslovnu zonu Brod, koji je inicirao brčanski Zavod za planiranje, projektiranje i razvoj, pri čemu gospodarstvenici preko komore sudjeluju u stvaranju podloge za svoja buduća poslovanja, piše internetski portal kilix.ba.
Kako je za Klix.ba izjavila Sanela Hadžajlić, potpredsjednica Privredne komore Brčkog, poslovna zona je osnovna infrastruktura za gospodarstvenike i biznis, a pokretanje prve poslovne zone u Brčkom imat će značajan pozitivan utjecaj na ovu lokalnu zajednicu.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu