Zrakoplovi Montenegro Airlinesa (MA), crnogorskog nacionalnog zračnog prevoznika osnovanog prije 26 godina, prizemljeni su u subotu, nakon što je nova vlada objavila da će se ugasiti ta kompanije koja godinama posluje s velikim gubicima i opstaje zahvaljujući pomoći države.
“Zbog novih okolnosti koje se odnose na odluku vlade da u daljnjem razdoblju neće podržati Montenegro Airlines i koja izrazito negativno utječe na sigurnost nastavka odvijanja zračnog prometa, procijenili smo da je riječ o razini rizika koju tvrtka ne može prihvatiti.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu