Slovenska vlada ponovno razmišlja o uspostavljanju novog nacionalnog zračnog prijevoznika s privatnim partnerom i privremeno je za taj projekt izdvojila 70 milijuna eura kao dio mjera za ublažavanje posljedica pandemije Covida-19.
“Ovaj plan omogućava i subvencije i povratna sredstva, što znači da država može biti uključena u osnivanje prijevoznika ili sudjelovati u njegovom osnivanju na razne načine, poput kredita i kapitala”, priopćilo je slovensko Ministarstvo gospodarstva.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu