Izgledi njemačkih kompanija koje sudski traže isplatu osiguravateljnih odšteta za gubitke dok su morali zbog pandemije biti zatvoreni naglo su porasli nakon presude u Münchenu.
Kako piše Reuters, sud u Münchenu presudio je u četvrtak kako osiguravateljna kuća Versicherungskammer Bayern mora isplatiti malo više od milijun eura odštete operateru jedne od najvećih pivnica u tom gradu, Augustinerkeller. Pivnica je tijekom mjera morala biti zatvorena.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu