Približava se kraj sage oko Cluba Adriatic, jer je s 91% vrijednosti utvrđenih tražbina izglasana njegova predstečajna nagodba.
To znači prema članu Uprave Prosperus Investa Tomislavu Tičiću da taj FGS kani tvrtku dokapitalizirati s iznosom od 57 milijuna kuna. U danima koji slijede, kaže, i međusobni odnos kroz suvlasništvo regulirat će se između tog investitora te novog vlasnika dužnika crikveničkog Jadrana, koji je tvrtku stekao tijekom predstečaja u sklopu privatizacije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu