Slovenski i hrvatski prijevoznici trebali bi moći koristiti sve granične prijelaze bez obzira na mjesto kretanja, zaključeno je na sastanku čelnih ljudi i predstavnika sekcija prijevoznika hrvatske i slovenske obrtničke komore, priopćeno je u srijedu iz HOK-a.
Na sastanku održanom u Ljubljani vezanom uz problem protočnosti graničnih prijelaza, čelnici komora i predstavnici sekcija prijevoznika zaključili su da je zatvaranje nekih graničnih prijelaza nanijelo štetu prijevoznicima obiju zemalja te da je to i političko pitanje zbog kojeg trpe gospodarstva obje zemlje.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu