Ante Vlahović, dugogodišnji prvi čovjek Adris grupe s početkom iduće godine “seli” u Nadzorni odbor, dok će Vitomir Palinec u NO već za nekih mjesec i pol, nakon glavne skupštine koja bi trebala potvrditi te rošade. Aktualni sastav NO-a je pak usporedno sa sazivanjem skupštine u srijedu “utvrdio” prestanak mandata članice Uprave Stipanke Ivandić Štefanek te potvrdio najavljeno imenovanje Damira Vanđelića za člana Uprave, čiji četverodogišnji mandat počinje 1. svibnja.
“O ostalim najavljenim kadrovskim promjenama odlučivat će se u narednom razdoblju”, priopćeno je sa NO-a. Kad je posrijedi funkcija predsjednika Uprave, u poslovnoj zajednici se računa da bi to mjesto po odlasku Vlahovića mogao zauzeti ili Vanđelić ili Marko Remenar.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu