Dionički indeks Zagrebačke burze u utorak je oscilirao između pozitivnog i negativnog područja, ali je na kraju ipak uspio zaključiti u pozitivnom području.
Završetkom trgovinskog dana CROBEX je ojačao 0,16 posto te se zaustavio na 1767 bodova, blizu najnižih razina u posljednja tri tjedna. U plusu je zaključio i CROBEX10 ojačavši 0,14 posto te se zaustavio na 1028 bodova.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu