Hoteli Zlatni rat d.d. u sastavu Sunce Koncerna Jake Andabaka lani su povećali prihode od prodaje za 16,35 posto u odnosu na godinu ranije, ostvarivši ukupan prihod od 134,9 milijuna kuna, uz neto dobit od 6,5 milijuna kuna.
Radi se o hotelima Elafusa, Borak i Bonaca na otoku Braču, kojima je investitor u 2017. dodao i naselje Velaris koje su uzeli u zakup. U izvješću objavljenom u petak na Zagrebačkoj burzi navodi se kako je rezultat poslovanja kumulativno bolji u odnosu na prethodnu godinu, prije svega zahvaljujući ostvarenoj dobiti koja je lani zamijenila gubitak iz 2017. od 41 milijun kuna. Porast prihoda od prodaje za 16,35 posto pojašnjavaju kao rezultat zakupa turističkog naselja Velaris u Supetru na Braču.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu