Sutra ujutro šaljemo dopis Hrvatskom rukometnom savezu da se utakmice Europskog rukometnog prvenstva nažalost neće moći igrati u Areni Zagreb, kaže za 24sata Igor Oppenheim, predsjednik uprave Ingre, tvrtke koja je izgradila najvelebniju hrvatsku dvoranu.
Europsko prvenstvo počinje u petak, a prve utakmice su u subotu. Predviđeno je i da se završnica rukometnog prvenstva također igra u Zagrebu. Oppenheim nam kaže da su na ovaj potez prisiljeni jer iz Grad Zagreb i Vlada koji zajednički trebaju preko Zagrebačkog holdinga plaćati najamninu već mjesecima zavlače. Radi se o tome da je za proteklih sedam godina najma Arene trebalo platiti dodatnih dva milijuna eura. Taj iznos je podmirio Zagrebački holding.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.od kad se to u ZG ne radi na đemdo ako nisi kumašin ili rodijak iz Pogane Vlake… ti bi para? Buraz, tipla, zna se kolki je postotak
neka Miki izda nalog da se igra na Trgu
najbolje da je sruše
Uključite se u raspravu