Marin Štenglin u Pevec je stigao s pozicije zamjenika predsjednika Uprave austrijske tvrtke Zumtobel Group gdje je bio zadužen za tržišta Beneluxa i CEE.
U toj je tvrtki na različitim menadžerskim pozcijama proveo pet godina. Najprije je bio direktor odjela ključnih kupaca za zemlje CEE, potom preuzima vođenje prodaje CEE i SEE, a u posljednje vrijeme bio je zamjenik predsjednika Uprave.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.PEVEC radi promet oko 1,5 milijardu kuna i dobit je ogromna.
To je najbitnije.
Poslije Bubala i drugi kum u Upravi! Jel zna netko objasniti je li to zakonito??
Forma uopće nije bitna, nego kvaliteta menadžmenta.
Osim toga i novinari pišu kako pišu, a vi se uhvatili
toga ko g…. za cipelu.
Tko im osmišljava organizacijsku shemu … onaj lički šaman …. “član Uprave zadužen za razvoj privatnih marki i ljudske resurse”
Uključite se u raspravu