U Parku prirode Medvednica u nedjelju će svečano biti otvorena špilja Veternica u kojoj je dovršen projekt uređenja posjetiteljske infrastrukture, pa iz tog parka pozivaju građane da ih posjete.
Projekt je vrijedan 1,7 milijuna kuna, a financiralo ga je Ministarstvo zaštite okoliša i prirode kroz projekt integracije u EU Natura 2000. Na svečanosti otvaranja špilje Veternice u potpuno novom izdanju, bit će i ministar zaštite okoliša i prirode Slaven Dobrović.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu