Najveći domaći i regionalni touroperator Atlas, zbog povećanog zanimanja za Hrvatsku sa svih stranih tržišta ove godine očekuje porast turističkog prometa u odnosu na prošlu godinu, pa i za uskrsne blagdane za koje će u Hrvatskoj imati većinom domaće i strane grupe na četverodnevnim turama, doznaje se iz Atlasa.
Iako nam Uskrs nije toliko značajan u volumenu, stranih gostiju mogli bismo imati nešto više nego lani, a uskrsne blagdane i ove godine tradicionalno otvaramo charter letom iz Malage u Dubrovnik sa španjolskim turistima. Popularna je i Istra, gdje ćemo najviše gostiju imati iz Italije, Njemačke, Slovenije i Austrije, kažu iz Atlasa.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu