Poslovni uzlet, projekt Poslovnog dnevnika prepoznat je izvan granica Hrvatske. Naime, Poslovni uzlet je dobio nagradu "Stvaratelji za stoljeća" na 3. Regionalnom summitu poduzetnika Srednje i Jugoistočne Europe 300 najboljih održanom prošlog vikenda u dubrovačkom hotelu Sheraton.
Projekt Poslovnog dnevnika izabran je među više od 460 pomno analiziranih projekata koji promiču malo i srednje poduzetništvo. Na svečanoj dodijeli ispred oko 200 sudionika konferencije priznanje za doprinos promociji poduzetništva u srednjoj i jugoistočnoj Europi primila je direktorica Poslovnog dnevnika i članica Uprave Večernjeg lista Andrea Borošić. Inače, na uvodnoj konferenciji za medije okupljenima su se obratili organizatori, ujedno članovi Međunarodnog ekonomskog foruma Perspektive, a tom prilikom se Vinko Ćuro, predsjednik Upravnog odbora summita, dotakao ključnih elemenata skupa, globalne ekonomije i poduzetništva.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu