Šestu godinu zaredom, poslovni tjednik Lider dodijelio je nagrade 'Hrvoje Mateljić' najboljim novinarima koji prate gospodarski sektor. Prema izboru stručnog žirija, sastavljenog od urednika gospodarskih redakcija i uglednih ekonomskih stručnjaka, a na čijem čelu je ove godine bila HRT-ova urednica gospodarske redakcije Eliana Čandrlić, nagradu za najbolje radove o gospodarstvu objavljene u tiskanim i digitalnim medijima u 2014. dobila je Jadranka Dozan, dugogodišnja novinarka Poslovnog dnevnika.
Najbolje novinarske radove o gospodarstvu emitirane u elektroničkim medijima lani je imala Marina Job, novinarka Hrvatske radio televizije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu