U prostorijama Županijske komore Split započeli info dani na kojima će biti predstavljene mogućnost korištenja Europskih strukturnih i investicijskih (ESI) fondova za istraživanje, tehnološki razvoj i inovacije te regionalnih potpora u okviru Operativnog plana provedbe Industrijske strategije RH 2014. – 2020.
Uz ministra gospodarstva Ivana Vrdoljaka otvaranju info dana je prisustvovao i zamjenik gradonačelnika Goran Kovačević. Pozdravivši okupljene zamjenik je naglasio važnost sudjelovanja na skupovima koji svojim karakterom mogu doprinijeti gospodarskoj klimi u društvu i imati brojne pozitivne efekte na ekonomsku situaciju u državi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu