Češka automobilska kompanija Škoda proizvela je prošle godine, ne samo rekordan broj automobila, nego je ostvarila i najbolje poslovne rezultate u svojoj povijesti zaradivši 18,4 milijarde kruna (680 milijuna eura), prenosi Al Jazeera Balkans.
I prva dva mjeseca ove godine pokazuju da firma nastavlja s rastom i namjerava narednih godina primiti još 2.300 ljudi, objavljeno je na konferenciji za novinare.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu