Na europskim su burzama u utorak cijene dionica porasle šesti dan zaredom, prateći uspon Dow Jones i S&P 500 indeksa na Wall Streetu, koji su u ponedjeljak dosegnuli nove najviše razine u povijesti.
FTSEurofirst indeks 300 vodećih europskih dionica bio je oko 11,30 sati u plusu 0,5 posto, na 1.373 boda, nakon što je jučer ojačao peti dan zaredom, za 0,4 posto.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu