Slovenska grupa Pivovarna Laško (PL), najveći domaći proizvođač piva i mineralnih voda, u prvih je devet mjeseci ove godine imala 197 milijuna eura prihoda te zabilježila čistu dobit od 12,9 milijuna eura, objavila je tvrtka najavljujući istodobno mogućnost prodaje dionica i dokapitalizaciju.
Prihodi su smanjeni u odnosu na lanjskih 210 milijuna eura u prvih devet mjeseci, ali je poslovni rezultat bolji jer je lani PL imala skoro 11 milijuna eura gubitka.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu