Nova Ljubljanska banka (NLB) zabilježila je u prvih devet mjeseci ove godine dobit od 48 milijuna eura, znatno popravivši rezultat iz istog razdoblja prošle godine, kada je imala gubitak od 293 milijuna eura, objavila je u srijedu najveća slovenska banka.
"NLB ove godine u cijelosti ispunjava postavljene kriterije uspješnosti poslovanja ili ih čak premašuje. Nakon višegodišnjih gubitaka ponovo poslujemo pozitivno i treći kvartal za redom završavamo s profitom", rekao je na konferenciji za novinare u Ljubljani direktor NLB-a Janko Medja, dodavši da se banka uspješno prestrukturira i smanjuje troškove.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu