Prema podacima portala Crozilla.com raspon oglašenih rujanskih cijena stanova bio je vrlo širok, od onih najpovoljnijih (pretežno u kontinentalnom dijelu) koje su se kretale tek po nekoliko stotina eura po kvadratu, do onih najviših koje su nerijetko dosezale i nekoliko tisuća eura za samo jedan metar kvadratni.
Gospodarska kriza i oslabljeno tržište drastično su utjecali na cijene nekretnina, pa pronaći stan sa troznamenkastom cijenom „kvadrata“ više nije velik problem. No, s druge strane, postoje i nekretnine čije cijene još uvijek odolijevaju krizi i opstaju na tržištu unatoč cijenama „kvadrata “ i od nekoliko tisuća eura. Pravi primjer tome je Dubrovnik u kojem je na portalu Crozilla.com gotovo nemoguće vidjeti cijenu stana ispod 1000 eura po metru kvadratnom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu