Ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak ocijenio je danas u Ludbregu da se u Hrvatskoj može uspjeti radeći po hrvatskim zakonima i koristeći zakone za poticanje investicija, te biti konkurentan na globalnoj razini.
Vrdoljak je u Ludbregu obišao danas tvrtku Ducati komponenti d.o.o. koja je dio globalne grupacije DUCATI Energia S.p.A. sa sjedištem u Bologni, a bavi se proizvodnjom generatora, rotora, statora, dijelova vanbrodskih motora i te električnih dijelova za sve vrste dvokotača.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.slažem se sa gospodinom ministrom, svaki uspješan građanin Hrvatske morao bi imati Ledovu škrinju punu sladoleda za ljetne dane, te smrznuti Ledo program zimi radi kvalitetne opskrbe vitaminima, ukoliko si to ne može priuštiti najbolje da kao i 100 000 građana do sada, napusti Hrvatsku, da ostanu samo uspješni i globalno konkurentni
Vrdoljak je zivi primjer globalne uspjesnosti.
Toliko neuspjesan politicar nigdje drugo na svijetu ne bi mogao biti portir, a u Hrvatskoj je ministar.
Ako je Varaždinska tako uspješna, preslikajte model na cijelu državu.
Ako ne znate preslikavati uzmite g. Brkića-taj preslika 1:1!
Uključite se u raspravu