I u četvrtak su među investicijskim fondovima prevladavali dobitnici. Naime, po podacima iCapital-a, njih čak 61 ili 85,92 posto bilježilo je dobitke, dok ih je tek 8 ili 11,26 posto billježila gubitke. Pritom su vrijednosti 2 fonda ostale nepromijenjene.
Među dioničkim investicijskim fondovima prevladavali su dobitnici. Naime, čak su 24 fonda bilježila rast a tek 5 pad vrijednosti. Tako su se dobici kretali u rasponu od 0,0002 posto ZB trend fonda do 0,75 posto Ilirika Jugoistočna Europa fonda. S druge su se pak strane gubici kretali u rasponu od 0,01 posto A1 fonda do 0,39 posto Allianz Equity fonda.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu