Izvršni odbor Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO) odlučio je na sastanku u turskom Beleku pojačati nadzor nad pripremama organizacije Olimpijskih igara 2016. u Rio de Janeiru, a posebna pozornost posvetit će se građevinskim projektima.
"Izvršni odbor odlučio je snažnije podržati Organizacijski odbor Olimpijskih igara Rio 2016., kako bi bio siguran da će Igre koje nas očekuju za nešto više od dvije godine biti uspješno održane. MOO će zajedno s brazilskom vladom i partnerima osnovati tijelo koje će donositi sve ključne odluke, a pojačat će i suradnju s međunarodnim sportskim federacijama. MOO-ovi će savjetnici pomnije nadzirati ostvarenje ciljeva organizacijskog odbora, dok će se za građevinske projekte angažirati lokalni projektni menadžeri", zaključeno je na sjednici IO MOO-a.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu