Na Zagrebačkoj burzi danas se očekuje trgovanje slično jučerašnjem, kada su Crobexi stagnirali uz nešto veći promet, a u fokusu investitora mogle bi se naći odluke sa sjednice Vlade o odabiru potencijalnih investitora koji će sudjelovati u postupku prodaje CO HPB-a.
Od 8 analitičara brokerskih tvrtki, koji su sudjelovali u Hininoj anketi, njih 7 danas očekuje stagnaciju Crobexa, a 1 pad.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu