Učilište Algebra i tvrtka GFN AG iz Heidelberga organiziraju besplatno savjetovanje o zapošljavanju informatičkih profesionalaca u Njemačkoj.
U Njemačkoj je trenutačno otvoreno više od 43.000 radnih mjesta u IT-u, a Algebra i GFN imaju na raspolaganju odgovarajuće resurse i stručnjake koji zainteresiranim pojedincima mogu pomoći da krenu stjecati radna iskustva na velikim IT projektima, u najvećem europskom gospodarstvu – tvrde iz dviju institucija. Kako je riječ o drugom ciklusu savjetovanja bitno je naglasiti da su prvi IT profesionalci već tijekom proljeća uvršteni u njemačke baze tražitelja poslova, a na savjetovanju će se predstaviti i iskustva ljudi koji su kroz ovu suradnju već pronašli radna mjesta.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu