Vojvođanska uljara Dijamant, koja je u vlasništvu hrvatskog Agrokora najavila je da će zbog blokade njezine tvornice u Zrenjaninu prestati s otkupom suncokreta u Vojvodini i Srbiji i da će zatvoriti tvornicu, što bi moglo teško pogoditi izvoz ulja iz Srbije, javili su u petak vojvođanski mediji.
Tvornicu ulja Dijamant blokirali su u srijedu traktorima poljoprivrednici južnoga Banata nezadovoljni niskom otkupnom cijenom uljarica.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.I u nas su cijene nikakve. Jedan covjek diktira cijenu svega u cijeloj regiji.Vrijeme je da se nasi i njihovi seljaci udruze. Pa kad stane nekoliko tvonica mozda se zapita kako dalje. Za sada vedri i oblaci.
I tamo sve drži…jel ima šta vrijednog u exYU da nije njegovo? U RH osim Vindije i Dukata sve ostalo malo veće i što vrijedi u prehrambenoj industriji ima Todorić.
Uključite se u raspravu