Telekom Austria razmatra mogućnosti preuzimanja u jugoistočnoj Europi, uključujući Hrvatsku i Srbiju, što bi mu moglo omogućiti da postane vodeći igrač u regiji, kazao je izvršni direktor Hannes Ametsreiter za austrijski tisak.
"Mislim da imamo šansu da postanemo najveći igrač u jugoistočnoj Europi i najbolje integrirani pružatelj usluga u regiji", kazao je Ametsreiter u razgovoru za austrijski gospodarski list WirtschaftsBlatt u izdanju od petka. Ujedno napominje da su kupovine kabelskih operatera i kompanija za satelitsku opremu omogućile Telekom Austriji da klijentima ponudi pakete usluga. "To je prilika za rast koju drugi nemaju", ističe.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu