Portal Srednja.hr u suradnji s partnerima, Visokim učilištem Algebra – Visokom školom za primijenjeno računarstvo, HTC-om i Lantea grupom, provodi dosad najveće istraživanje o odlukama i namjerama maturanata prilikom upisa na fakultete i visoke škole. Samo u prva dva dana istraživanja anketu je ispunilo više od 2.500 ovogodišnjih i prošlogodišnjih maturanata, a najsretnije očekuju vrijedne nagrade partnera.
Portal Srednja.hr putem svojih stranica na Facebooku – stranice samog portala, te stranica Maturanti 2011/2012 i Maturanti 2012/2013 – provodi dosad najveće istraživanje među srednjoškolskom populacijom o preferencijama prilikom odabira fakulteta i visokih škola te, u slučaju onih koji su prošle godine upisali studij, dosadašnjim iskustvima vezanim uz studiranje.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu