Poraz SDP-a i pobjeda HDZ-a bit je napisa dnevnih listova u Bosni i Hercegovini koji i u utorak izvješćuju o rezultatima lokalnih izbora u Hrvatskoj.
Sarajevski "Dnevni avaz" konstatira kako je SDP nedvojbeno ostvario loše rezultate na lokalnim izborima, a u naslovu citira izjavu predsjednika stranke Zorana Milanovića kojom je preuzeo odgovornost za takav ishod.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.…Vjerujem da je vrijeme na Milanovićevoj strani.!
Zar je bilo za očekivati da Milanović dobije ove izbore.! Nije.! Poslije potopa koji je ostavio HDZ nitko nije gajio iluziju da može pobijediti.!Povlačiti poteze koji su bili nužni,nije bilo lako.! Ljudi su nakon parlamentarnih izbora očekivali čarobni štapić.!Osobno mislim da je Milanović okružen krivim ljudima,nestručnim i neiskrenim,jer tri ministra bila su u sukobu interesa.! Vjerujem da je vrijeme na Milanovićevoj strani.!
Uključite se u raspravu