Europske dionice ojačale su u utorak nakon što se ulagači u potrazi za dobrim vijestima usredotočili na medijska izvješća o spajanjima i akvizicijama, posebno na ono o zajedničkoj ponudi američkih operatera Verizona i AT&T-a za britanski Vodafone.
Londonski FTSE porastao je 1,2 posto na 6.488 bodova, frankfurtski DAX za 1,09 posto na 7.880 bodova, dok je pariški CAC bio u plusu 0,93 posto i iznosio 3.766 bodova.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu