Ime Nenada Bakića nije više među deset najvećih dioničara Petrokemije. Prema posljednjim podacima Depozitorija, njegovog imena više nema na petom mjestu. Donedavno je na tom računu pod njegovim imenom i prezimenom bilo 111.540 dionica kutinske kompanije. Istodobno se među deset najvećih pojavio skrbnički račun Erste banke sa 90.000 dionica.
Kontaktirali smo Bakića i upitali smo ga je li prodao sve dionice Petrokemije ili ih je razvrstao po drugim skrbničkim računima. No nije želio ništa reći.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.potpuno je iskren pratite Nenadove komentare i razmišljanja o ulaganjima i vjerujte dobri ćete proći. Žao mi je da ga Stanković nije pustio u emisije Nedeljom u 2 da bar pola emisije posveti dionicama i načinu ulaganja pa bi vidjeli koliko je spreman iskreno pomoći svima oko sebe. Pozdrav svima Cobra.
A zasto bi ih zadrzao? Kad su zadnji put isplatitli dividendu? Osim toga, cim se najave neke promjene osnivaju stozer za “obranu” neradnika. Nitko pametan nece vjecno vezati cash za firmu koja partout ne zeli optimiranje procesa i promjene ka efikasnijem poslovanju.
@bestija
a koje druge kupuje?
njemu treba mali free float i veliki potencijal rasta cijene..
Pretpostavljam da g. Bakić lagano izlazi iz ovih o kojima lijepo piše i navlaći raju a potiho kupuje neke druge dok ne dođe vrijeme kada će ih afirmirati putem svoga bloga.
Jako pametno a koliko je moralno o tome bi mogli nadugo pisati.
Uključite se u raspravu