Nikola Radić prijavio se na natječaj za radno mjesto Savjetnik za gradnju kojega je raspisao Grad Dubrovnik, no diskvalificiran je zbog toga što nije dostavio potvrdu o poznavanju stranog jezika i rada na računalu, piše dubrovniknet.hr.
S obzirom na to da je Radić magistrirao građevinarstvo u New York-u ovaj je razlog itekako apsurdan, navode na portalu. Predsjedniku Povjerenstva, Dinku Miriću, koji mu je potpisao i "objasnio" odbijenicu na natječaj napisao je pismo koje portal prenosi u cijelosti.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu