Hrvatska Vlada ozbiljno radi na programu gospodarskog oporavka i investiranja, odnosno na otvaranju prostora za investiranje, ustvrdila je premijerka Jadranka Kosor prošlog tjedna.
“Program težak 14 milijardi eura dosad se ostvaruje u svojim tromjesečnim etapama. Uskoro će biti predstavljena nova etapa koja će se ostvariti tijekom ove godine”, izjavila je Kosor u Slavonskom Brodu. Premijerka se tom prilikom pohvalila da je Vlada uspjela osnažiti javna poduzeća, ali i smanjiti rokove vezane za isplate, sa 72 dana u prosjeku na 42 dana.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu