Savezna ruska agencija za prijevoz namjerava preporučiti zabranu letova zrakoplovom tipa Tupoljev-154B, kazao je u nedjelju za agenciju Itar-Tass “dobro obaviješten” izvor.
Tu-154B je glavna verzija Tu-154 koji je posljednjih godina doživio više nesreća. U subotu su u zapaljenom Tu-154B tri osobe poginule, a 40-ak je ozlijeđeno. U travnju 2010. su u padu Tupoljeva-154 poginuli poljski predsjednik Lech Kaczynski i desetak državnih dužnosnika.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu