Visoki dužnosnik State Departmenta izjavio je da se službeni Washington ispričao vladi Perua zbog diplomatskih bilježaka vezanih uz tu zemlju, koje je objavio WikiLeaks.
U bilješkama iz veleposlanstva SAD-a u Limi kaže se da predsjednik Alan Garcia ima “golem ego”, da je imao brojne izvanbračne veze te da je povezan s trgovinom drogom.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu