Vodeći svjetski proizvođač luksuznih automobila BMW izvijestio je da je u drugom tromjesečju ostvario nagli rast dobiti uslijed snažnog rasta potražnje za luksuznim automobilima na ključnom američkom i kineskom tržištu.
Njemačka kompanija objavila je da je u tri mjeseca do kraja lipnja ostvarila skok neto dobiti na 834 milijuna eura, sa 121 milijun eura dobiti u istome razdoblju lani, kada se globalno tržište luksuznih automobila nalazilo usred duboke krize. BMW je imao rast prihoda od 18,3 posto.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu