Hrvatska gospodarska komora (HGK) i Hrvatska banka za obnovu i razvitak (HBOR) potpisat će u utorak 25. svibnja sporazum o poslovnoj suradnji na projektima od zajedničkog interesa u području EU fondova.
Sporazum bi trebali potpisati predsjednik Uprave HBOR-a Anton Kovačev te predsjednik HGK Nadan Vidošević. Kako poručuju iz HGK, ova suradnja nastavak je potpore poduzetnicima u korištenju sredstava pretpristupnih fondova, financijskih instrumenata i dostupnih sredstava pomoći EU, kao i budućih strukturnih fondova i kohezijskog fonda.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu