SAD i Ujedinjeni narodi kritizirali su odluku Izraela o daljnjoj gradnji židovskih naselja u Zapadnoj obali, nazvavši je štetnom za mirovni proces.
Bijela kuća kritizirala je Izrael zbog odluke o gradnji 900 stanova u židovskom naselju Gilo, u okupiranom istočnom Jeruzalemu. Istakla je kako se time otežavaju napori SAD-a za pokretanje izraelsko-palestinskih mirovnih pregovora.
(DEUTSCHE WELLE)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu