Venezuelanski predsjednik Hugo Chavez pozvao je svog američkog kolegu Baracka Obamu da krene putem socijalizma, rekavši da se svjetska gospodarska kriza ne može svladati u okviru kapitalističkog sustava.
“Građanine Obama, trebaš dopustiti da Ameriku zahvati socijalna revolucija”, rekao je Chavez. “Ako hoćeš moj savjet, izaberi socijalizam. Pogledaj boju svoje kože. Zašto bi pomagao bogatima i imperijalizmu”, dodao je.
(afp)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu