Kompanija koja nudi prijevoz brzim vlakovima Eurostar objavila je kako je lani prevezla 10,3 posto više putnika, te da im je prodaja povećana 10,9 posto.
Rekordna brojka od 9,1 milijun prevezenih putnika lani bila bi i veća da u rujnu nije bilo prekida prometa zbog požara u podvodnom tunelu između Engleske i Francuske kojim voze Eurostarovi vlakovi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu