Naklada Slap iz Jastrebarskog nije tvrtka poznata javnosti, no zato gotovo nema Hrvata koji se nije susreo s nekim njezinim proizvodom.
Posrijedi je, naime, najveći hrvatski, a i regionalni, priređivač psihološke literature i testova. Iako se njihov asortiman sastoji i od velike kolekcije medicinske literature, najzanimljiviji su po psihološkim testovima, koje koriste gotovo sve tvrtke i institucije za testiranje svojih budućih zaposlenika ili polaznika. Kako objašnjava Biserka Matešić, direktorica te obiteljske tvrtke koju je potkraj 1980-ih pokrenula sa suprugom Krunoslavom, psihološki testovi glavni su alat psihologije kao struke.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu