Predsjednik uprave Agrokor koncerna Ivica Todorić posjetio je Srednju školu Bedekovčina i održao predavanje za učenike završnih razreda u zanimanju poljoprivredni tehničar, cvjećar i vrtlar. Reporter N1 televizije tom je prilikom razgovarao s njim. Todorić je naveo da osobno ne poznaje premijera Tihomira Oreškovića.
"No sve ono što sam čuo, što vidim i što se dešava, ja mislim da će to biti za Hrvatsku nešto pozitivno i dobro", rekao je Todorić.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Da, g.TODORIĆ, pad kupovne moći kod potrošača, uz pad cijena i marži….mogao bi Vas zabrinuti,
unatoč zatvorenom ciklusu sirovina, proizvodnje, distribucije i maloprodaje, te brze naplate..
Kamate i obaveze…Vas pritišću, a inozemni trgovački lanci – oduzimaju potrošače svojom kvalitetom
za manju cijenu proizvoda i roba…..
Kada balon od Agrokora pukne,tko će vratiti te silne kredite?
Todoriću ljudino. Veliki altruista i filantrop kojemu su zaposlenici na prvom mjestu.
evo konačno je otvoreno priznao zašto je u problemima
Uključite se u raspravu