Nezaposleni Splićani od sutra će u gradskim kotarevima moći preuzeti bon od 300 kuna koji im daje Grad Split kao božićnicu i uskrsnicu, doznaje se danas u Gradskoj upravi.
Oko 19.000 nezaposlenih Splićana moći će preuzeti bon sljedećih mjesec dana, od ponedjeljka do petka od devet do 13 sati. Uvjet je da je osoba do 1. prosinca 2013. bila prijavljena na Zavodu za zapošljavanje.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu