Petrokemija, tvrtka kojoj je država većinski dioničar, usred krize se odlučila na poveću investiciju: polovicom godine kupili su dva skupocjena i luskuzna vozila marke Audi A6, svaki vrijednosti više od pola milijuna kuna, piše Jutarnji list.
Prema odgovoru koji je proslijeđen Jutarnjem listu iz kutinske tvornice gnojiva, predsjednik Uprave Josip Jagušt vjerojatno se odlučio nagraditi za poslovne uspjehe ostvarene u prethodnoj godini. 'Imajući u vidu ostvarenu dobit, 107 milijuna kuna u 2011. godini, Uprava Petrokemije d.d. donijela je odluku o kupovini dva nova automobila po principu staro za novo', rekli su u Petrokemiji.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Zato je cijena skočila sa 190 na 215 da se namiri taj iznos.
u državnim tvrtkama gu….a je uvijek bila važnija od glave
Uključite se u raspravu